Eksperci w dziedzinie prawa sportowego

Praktycy z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej klubów, związków i instytucji sportowych, a także sportowców. Wspieramy we wszystkich obszarach prawa sportowego.

Nasz zespółSpecjalizacje

Prawo sportowe

Obsługa korporacyjna podmiotów sportowych

Prawo pracy

Doradztwo podatkowe

Wizerunek

Dwie warszawskie kancelarie postanowiły połączyć siły i wspólnie utworzyć nowoczesną platformę.

ESplatform zapewnia swoim klientom pełny zakres usług prawnych w świecie sportu. Gwarantuje sportowcom i klubom sportowych obsługę zagadnień ściśle związanych ze sportem, a także zagadnienia związane z ochroną wizerunku jak i wsparcie w zakresie transakcji biznesowych z udziałem firm powiązanych z klientem.

Co znamienne to fakt, iż w skład zespołów wybranych przez obydwie kancelarie wchodzą specjaliści, którzy posiadają doświadczenie nie tylko w zakresie najbardziej popularnych dyscyplin sportowych, ale także tych bardziej niszowych sportów. Wskazany powyżej zespół miał nie tylko możliwość reprezentowania swoich Klientów w ramach postępowań na terytorium kraju, lecz także  przed organami jurysdykcyjnymi największych organizacji sportowych na świecie, w tym UEFA.

Co warte podkreślenia, ESplatform ma obejmować swym działaniem także edukację oraz proponować przyszłościowe rozwiązania prawne, dzięki czemu możliwe będzie wypracowanie innowacyjnych rozwiązań w obszarach prawa sportowego oraz szeroko pojętego bezpieczeństwa podmiotów świata sportu. sto procent masz racje.

Każdy rodzaj sportu

Kancelaria LSW oraz kancelaria UGW pragną zaoferować swoim klientom nową jakość usług prawnych w świecie sportu i e-sportu uwzględniając specyfikę danej dyscypliny sportowej oraz wszelkich regulacji z tym związanych.

Wspólna inicjatywa ma również  na celu uporządkowanie i obsługę dynamicznie rozwijającego się sektora gier e-sportowych, który w najbliższych latach ma szansę prześcignąć swą popularnością największe dyscypliny sportu.